Alkaş Yapı Alkaş Yapı


Kurumsal

 • Başkan’ın Mesajı

   

  Alkaş yapı olarak “Hayata + değer” prensibiyle çıktığımız bu yolda; tercih edilen ve güvenilir bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyor ve bunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Her yeni projemizde; yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak, hep daha mükemmelini aramaya devam edeceğiz.  En sağlam, güvenilir ve yenilikçi inşaat şirketi olma kararlılığımızı; başarı açlığımız ve öncülük iştahımız hiç azalmadan sürdüreceğiz.

   

  Sürdürülebilir büyüme stratejilerimiz çerçevesinde ülkemize + değer katacak yatırımlarımıza, pandemi döneminin yarattığı olumsuz koşullara rağmen devam ediyoruz. Alkaş Yapı olarak oluşturduğumuz Meydan Suites markamız da bu yatırımlarımızın bir ürünü. Yalova ve Kadıköy olmak üzere iki projesi devam eden Meydan Suites projelerimizin, üçüncüsü olan samanlı projemizde çok yakında halkımızla buluşacak. Şimdilik Yalova’da yükselen Meydan Suites markamızın; en kısa zamanda tüm Türkiye’de, yeni projeye imza atacağının müjdesini sizlere vermekten de ayrıca kıvanç duyuyorum. 

   

  Alkaş Yapı olarak bugüne kadar ürettiğimiz her projeyi özgün bir bakış açısıyla şekillendirirken, sadece projelerimizle değil; iş yapış şekillerimizle de fark oluşturmaya odaklanıyoruz. Böylece sürdürülebilir büyüme gücümüzü yenilikçiliğimizi besleyecek projelere aktararak, yeni değerler üretmeye, sektörün rekabetçi gücü olarak büyümeye ve iddiamızı ortaya koymaya devam edeceğiz.

   

  Kurulduğumuz günden bugüne; yaptığımız her projeye yoğun ilgi gösteren halkımıza, Alkaş Yapı ailemiz adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

   

  İbrahim Alkaş

  Alkaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
 • Alkaş Hikayesi

   

  Alkaş Yapı; bugünün değil, yarınların binalarını üretmek için, kurucularımızın uzun yıllara dayanan sektör tecrübelerinden güç alarak 2007 yılında kuruldu. Benzersiz yaşam alanlarına dönüştürdüğümüz her projemizde; insana ve doğal yaşama değer katma amacıyla tasarlayıp inşa ettik. Hiçbir koşulda taviz vermediğimiz bu anlayışla; ülkemiz adına katma değer, insanımız adına istihdam, çocuklarımız için sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

   

  Modern ve global standartlarda inşaat teknikleriyle Yalova, İstanbul ve Bursa’da imza attığımız birçok başarılı projeden aldığımız ilhamla oluşturduğumuz, Meydan Suites markası ile çok yakında Türkiye’nin pek çok şehrinde sizlerle olacağız.   • Daima En Yükseğe!

  Heyecan Uyandıran Projeler..

   

  Misyon

  Bugünün değil, yarınların evlerini üretmek. Bu anlamda modern ve global standartlarda inşaat teknikleriyle, insana, çevresine ve doğal yaşama artı değer kazandıracak, en son teknolojilerle donanmış, sürdürülebilir nitelikte yaşam alanları oluşturmaktır.
   

  Vizyon

  Tarihe, doğaya, canlıya saygılı modern yaşam alanları üreterek ülkemize ve dünyamıza yakışır konut projeleriyle sayılı yaşam alanı oluşturucu şirketlerinden biri olmaktır.

 • Projelerimiz Hakkında Bilgi AlınFoto Galeri
Bize Ulaşın

Projemiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat için bize ulaşabilirsiniz.


Proje Ön Talep İletişime Geç

Instagram AkışlarıCopyright © Alkaş Yapı - All rights reserved.